kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

OSB C - Utolsó hazai mérkőzés

Fiataljaink utolsó hazai mérkőzésén a Hajdúböszörmény ellen léptek pályára. A tabella alapján kötelező volt a győzelem, de nézzzük mi is történt, Madai Tamás a fiatalok edzője, szemszőgéből.

P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); widows: 2; orphans: 2; }

Hajdúnánás – Hajdúböszörményi TE 35 -30 (16-18)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Körtvélyesi Zsolt 3, Harsányi Dávid 1, Bata Tibor 19, Alföldi Balázs 1, Varga Ákos, Nagy Máté, Alföldi Máté 1, Daróczi Balázs 2, Németh Kristóf 3, Bodogán Péter 4, Nagy László 1

A szezon utolsó hazai mérkőzésén a Hajdúböszörményt fogadtuk. Tudtuk, hogy nehéz lesz, hiszen aktuális ellenfelünk – bár nem tartozik a legerősebb csapatok közé – mindig komoly gondot jelent számunkra. Valahogy az ő játékuk nem fekszik a csapatnak. Sajnos rá tudják erőltetni játékukat a csapatunkra.

A mérkőzés ennek megfelelően kezdődött. Nagyon nehezen találtuk mind támadásban, mind pedig védekezésben a mérkőzés ritmusát. Védekezésben egy-egy elleni játékszituációkban rendre megvertek bennünket, a védekező társ segítsége is elmaradt. 20 perc játék elteltével már 11-16 volt az állás. A félidő végére igaz feljöttünk 2 gólra, de a játék képe még ekkor sem tetszett.

A 2. félidőt már jobban kezdtük. Hamar kiegyenlítettünk, de a 15. percben már megint 2 góllal vezettek. Ezután Alföldi Máté és Varga Ákos jó védekezése, Reszegi Zsolti remek védései, Bata Tibi, Bodogán Peti és Németh Kristóf nagyon fontos góljai azt eredményezték, hogy 7 gólt lőttünk zsinórban, míg ellenfelünk egyszer sem talált be a kapunkba. Ez az előny kitartott a végéig és végül is az eredményt tekintve egy magabiztos győzelmet arattunk.

Már csak egy idegenbeli mérkőzés van hátra a szezonból, a Hajdúböszörmény elleni visszavágó.

Bízunk abban, hogy a mai meccs utolsó 10 percéből erőt merítve, elhozzuk a 2 pontot.