kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Serdülő hírek

Fiataljainkról kevés szó esett az elmúlt időszakban. A serdülő csapatunk két idegenbeli mérkőzést tudhat maga mögött, az OSB C alsóházi rájátszásában. Madai Tamás értékelte a mérkőzéseket.

2013. április 14.

ÓZDI KC – HAJDÚNÁNÁS  31-26 (16-13)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Körtvélyesi Zsolt 2, Harsányi Dávid 1, Bata Tibor 7, Varga Ákos, Ménfői László 5, Nagy Máté, Alföldi Máté 6, Daróczi Balázs 2, Németh Kristóf, Bodogán Péter 2

Az alsóházi rájátszás soron következő mérkőzésén az Ózd vendégeként léptünk pályára.A hazai pályán aratott 10 gólos győzelem után bizakodva vártuk a találkozót.
A mérkőzés jól indult számunkra, a 12. percben már 8-5 arányban vezettünk. Itt azonban érthetetlen módon kapkodni kezdtünk, sorra adtuk el a labdákat, melyből az ellenfél könnyű gólokat lőtt. Így a 18. percben 12-8-ra már ők vezettek.A 2. félidő elején kiegyenlítettünk, de továbbra is nagyon sok technikai hibával játszottunk.
Az ellenfél kihasználta ezt és végül 6 gólos vereség lett a  vége.

2013. április 17.

MISKOLC – HAJDÚNÁNÁS 30-30 (12-20)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Körtvélyesi Zsolt 1, Harsányi Dávid 2, Bata Tibor 12, Alföldi Balázs 1, Ménfői László 6, Nagy Máté 1, Alföldi Máté 4, Daróczi Balázs 2, Németh Kristóf 1, Bodogán Péter

Ismét egy tanulságos meccs!
A nagyon jó erőkből álló Miskolc fogadott minket. Ha a meccs elején azt mondja valaki, hogy döntetlen lesz a végeredmény, szerintem elfogadtuk volna. Na de így döntetlent játszani!!!! Érthetetlen!
A mérkőzés úgy indult, mint még soha. Védekezésünk, kapusteljesítményünk nagyszerűen működött, indulásokból könnyű gólokat szereztünk. Felállt fal ellenei játékban is az ellenfél fölé nőttünk. Az első félidőz 8 gólos vezetéssel zártuk.
Aztán jött a 2. félidő.  Érthetetlen kapkodás, technikai hibák, kihagyott ziccerek, felelőtlen játék. Az ellenfelünk pedig ezt kihasználva folyamatosan zárkózott. A végén örülhettünk, hogy legalább 1 pontot szereztünk.

Az edzői értékelések után nézzük, hogyan is állank fiataljaink az alsóházi rájátszásban: