kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Serdülő rangadó Tiszavasváriban

Folytatódtak az Országos Serdülő Bajnokság álsóházi rájátszás mérkőzései. Fiataljaink Tiszavasváriban léptek pályára, Madai Tamás irányításával. Hogyan látta az edző a mérkőzést?

Tiszavasvári – Hajdúnánás 39 – 37 ( 19-13)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Ménfői László 8, Reszegi Sándor, Körtvélyesi Zsolt, Harsányi Dávid, Bata Tibor 22, Varga Ákos 1, Nagy Máté, Alföldi Máté 4, Daróczi Balázs 2, Németh Kristóf, Bodogán Péter

Idegenben 37 lőtt gól kevés a győzelemhez?? Sajnos igen!!

Az alsóházi mérkőzések 4 fordulójában a Tiszavasvári otthonába látogattunk.

Ismerve az ellenfél játékosállományát, izgalmas, jó mérkőzésre számítottunk.

A mérkőzést nagyon rosszul kezdtük. Támadásainkat nem sikerült gólra váltani, így az ellenfél gyors lerohanásokból hamar nagyobb előnyre tett szert. A 19. percben már 15-7 arányban vezetett a Tiszavasvári.

A 2. félidőt azonban teljesen más felfogásban kezdtük. Védekezést váltottunk, amiből sok labdát sikerült szerezni és könnyű gólokat lőni. Támadásban helyenként látványos figurákból szép gólokat lőttünk. A 2. félidő 7. percében már 21-21 volt az eredmény. A gólok felváltva estek egészen a hajráig. Az utolsó öt percben azonban elfáradtunk, védekezésünk nem működött így ellenfelünk otthon tartotta a két pontot.

Ismét tanulságos meccs volt. Nem szabad 8 gólos előnyt adni egyik csapatnak sem. Az első perctől kezdve koncentráltan, fegyelmezetten kell játszani.