kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Junior mérkőzések

Juniorjaink mérkőzéseiről az elmúlt pár hétben ritkán esett szó. Labancz Mihállyal a junior csapat edzőjével, értékeltük ez elmúlt pár mérkőzést.

A tavaszi idény első mérkőzését a törökszentmiklósi csapattal vívták a hazai fiatalok. Hogyan is látta a mérkőzést a juniorok edzője...

HAJDÚNÁNÁS ROBZOL 2000 KSE – TÖRÖKSZENTMIKLÓSI KE 30-35 (13-15)

TORMA – KELEMEN, BATA 10/4, POTÓCZKY 3, ÖTVÖS Á. 5, CSUZDA 6, MÉNFŐI M. 1
CSERE: TUPICZA 1, DANKÓ J. 1, MOLNÁR, MAGI, ZIHOR, MÉNFŐI L. 3, MURVAI
KIÁLLÍTÁS: 10 PERC ILL. 8 PERC
HÉTMÉTERES: 4/4 ILL. 4/3

LABANCZ MIHÁLY : Egy jó erőkből álló ellenfél volt az ellenfelünk a nyitó meccsen. Harcos küzdelmes mérkőzés volt, ahol csak egy kapussal tudtunk kiállni. Végig szoros volt az állás, az utolsó 5 percben is csak 2-3 gólos különbség volt a két csapat között. Sajnos az irányító játékosunk menet közben megsérült és ezt nem tudtuk igazán pótolni. Ilyen vereség még az elfogadható kategóriába tartozik.

A junior bajnokság szempontjából is igen fontos mérkőzés volt a hajdúböszörményi vendégszereplés. A férfi csapat diadalát a juniorok tetézhették!

HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE – HAJDÚNÁNÁS ROBZOL 2000 KSE 33 – 30 (14 – 12)

TORMA – KELEMEN 1, BATA 15/2, MÉNFŐI L., ÖTVÖS Á., CSUZDA 5, MÉNFŐI M. 2
CSERE: RESZEGI, TUPICZA, DANKÓ 4, MOLNÁR, MAGI 1, ZIHOR 2, MURVAI
KIÁLLÍTÁS: 12 PERC ILL. 10 PERC
HÉTMÉTERES: 3/2 ILL. 2/2

LABANCZ MIHÁLY: Sajnos ismét tartalékosan voltunk kénytelenek kiállni. Potóczky Laci még nem épült fel. Az ellenfélnél viszont játszott mindenki, még a felnőtt kerettagok is. Nagyon rosszul indult a meccs, 10 perc alatt 7 gólos hátrányba kerültünk és ez meghatározta a mérkőzés egész kimenetelét. Hősiesen küzdve a második félidő elején utolértük őket, de ez nagy erőfeszítésünkbe került. Talán túl nagyba is, mert utána a fáradság jelei mutatkoztak a belső embereken. Sajnos ezeken a posztokon kevesen vagyunk, így ők többet kényszerülnek játszani. Ráadásul megint irányítónk sérült meg. Reméljük, hogy a Lajosmizse ellen valamelyikük felépül, mert nagy szükség lesz rájuk.