kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Serdülő csapatunk elkezdte az új évet

Fiataljaink idegenben léptek pályára az új év első mérkőzésén. A tabellán elfoglalt helyezések alapján a hazaiak voltak az esélyesebbek, de a meglepetést szerettünk volna okozni, ami az első félidőben sikerült is. Továbbiakban a mérkőzést Madai Tamás értékeli.

Miskolc – Hajdúnánás 39-29 (17-17)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Nagy Máté 1, Bata Tibor 10, Daróczi Balázs 4, Alföldi Balázs, Bodogán Péter, Nagy László 1, Harsányi Dávid 1, Alföldi Máté 8, Szabó Tibor 2, Varga Ákos 1, Körtvélyesi Zsolt 1

A 2013-as év első bajnoki mérkőzésén a Miskolc otthonába látogattunk. A mérkőzés előtt ellenfelünk a tabellán 4 ponttal előzött meg minket. Bíztunk abban, hogy egy jó mérkőzést tudunk játszani.

A mérkőzés kedvezően indult számunkra. Bár a védekezésünk már kezdetben sem volt az igazi, viszont támadásban szép dolgokat csináltunk. Mind csapatjátékban, mind egyéni teljesítményekben felvettük a versenyt ellenfelünkkel. A félidőt döntetlen eredménnyel zártuk.

Még a második félidőt is jól kezdtük. A 10. percben még vezettünk 23-22 arányban.

Akkor azonban valami történt! A védekezésünk teljesen összeomlott. Sorozatosan kaptuk a gólokat. Támadójátékunkban nem volt semmi elképzelés, távoli lövésekkel próbálkoztunk, melyeket az ellenfél kapusa könnyedén hárított. Sajnos így a végére nagyobb különbségű vereség lett belőle.

Bízom abban, hogy hibáinkból tanulunk, és egy már megnyert mérkőzést így nem veszítünk el.