kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

OSB mérkőzés - Hajdúnánás - Ózdi KC 36 - 32 (18-16)

Fiataljaink, pénteken mérkőzhettek az OSB serdülő bajnokság keretében az Ózdi KC csapatával. A csapat edzője, Madai Tamás értékelte a mérkőzést.

Hajdúnánás- Ózdi KC  36-32  (18-16)

Hajdúnánás: Reszegi Zsolt, Nyeste Richárd (kapusok), Nagy Máté, Bata Tibor 15, Daróczi Balázs 5, Bodogán Péter, Harsányi Dávid 3, Alföldi Máté 4, Ötvös Tamás, Ötvös Ádám, Ménfői László 1, Szabó Tibor 5, Varga Ákos, Nagy László 3

Az ózdi mérkőzésből kiindulva, egy jó erőkből álló ellenféllel találkoztunk. Ózdon sajnos vereséget szenvedtünk ettől a csapattól. A hazai mérkőzésen csak a győzelem volt elfogadható, így a csapat tagjai is maximálisan úgy álltak a mérkőzéshez, hogy a két pontot megszerezzük. A mérkőzés jól indult, szinte végig a hazai csapat vezetett. A második félidő 15. percében azonban, az ellenfél megfordította a mérkőzést, és 2 gólos előnyre tett szert.

A fiúk azonban nem adták fel, igazi csapatként küzdve az utolsó 10 percet 8-2 arányban nyerték, így itthon  tartottuk a két bajnoki pontot.