kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Hajdúnánás-Robzol 2000 KSE - SBS Eger Eszterházy SZSE

Érdekes mérkőzés részesei letettek a vasárnap délután kilátogató nézők a városi sportcsarnokban, ahol a hazai hajdúnánási alakulat, az Eger Eszterházy SZSE kézilabda csapatát fogadta az NBI/B keleti csoportjának 6. fordulójában.

A jól kezdő hazai csapat mondhatni meglepte a tabellán előrébb álló vendégeket és a kezdeti bizonytalanságot követően egy kemény, de sportszerű védekezésnek köszönhetően a félidőre 3 gólos előnyre tettek szert. A második félidő elején sikerült tovább növelnie a hazai csapatnak a különbséget ekkor 16-11 volt az eredmény. És ekkor történt valami. Ilyet még nem látott a nánási szurkolótábor... A vendégeknek sikerült 11-0-s 15 percet produkálni, mellyel megfordították a mérkőzést és elvitték a 2 pontot. A hazai csapat ez alatt a 15 perc alatt nem volt képes betalálni az ellenfél kapujába. A jó kezdést követő, visszaesést nehezen tudta elviselni a hazai publikum, de ha pozitívumot akarunk keresni ebben a mérkőzésben, akkor emlékezni kell az első félidőre, ahol is bebizonyította a csapat, hogy fel tudja venni a harcot az NB I/B-s mezőnnyel. Sajnáljuk, hogy így alakult ez a második félidő, de menni kell tovább, és erőt kell meríteni az első félidő játékából.