kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Őszi zárás

Igen fontos mérkőzéseket játszottak a hajdúnánási férfi kézisek, az NBII északkeleti csoportjának záró fordulójában. Juniorjaink az őszi elsőségért, míg felnőtt csapatunk a dobogóért küzdött az ősz utolsó mérkőzésén a Kisvárda csapatai ellen.

Juniorjaink magabiztosan végig irányítva megszerezték a győzelmet, ezzel Madai Tamás tanítványai egy vereséggel a dobogó első helyén várják a tavaszi folytatást. Felnőtt csapatunknak ezek után fel volt adva a lecke, mivel a tavalyi bajnokkal kellett megküzdeni a dobogón maradásért. Hadas Sándor fiai nem kezdték jól a mérkőzést, egy igen álmos csapat benyomását keltve léptek a fiúk a pályára. Ezt kihasználva a vendég várdaiak domináltak a mérkőzés elején és mérkőzés 20 percéig irányították a találkozót. Ekkor 11-8-ra vezettek a vendégek. Hadas Sándornak sikerült rendet tenni a fejekben és egy 5-0-s rohammal a hazaiak megfordították a mérkőzés állását. A félidei pihenőre 2 gólos nánási előnnyel mentek a csapatok. A második félidőre nem változott a játék képe, nem sikerült Csuzdáéknak leszakítani a vendég kisvárdai csapatot, beragadt az 1-2 gólos hazai vezetés. Ez egészen a második játékrész feléig tartott, amikor is összeállt a védekezés a vendégek kezdtek elfáradni és Hadas Sándor folyamatos cseréi meghozták az eredményt. Sikerült egy gyorsabb játékot ráerőltetni a várdai csapatra és Felföldi jó kapusteljesítményének, és a Csuzda, Ötvös látványos  indulásainak köszönhetően az utolsó 10 percben állva hagyták a hajdúságiak a vendégeket. A vége 10 gólos hazai siker, ezzel a győzelemmel a 2. helyen vonulhat pihenőre a nánási csapat.
Gratulálunk mindkét csapatunknak, és jó pihenést kívánunk! Szurkolóinknak megköszönjük eddigi kitartó biztatásukat, és kívánunk békés, boldog karácsonyi ünnepeket!