kéziladba utánpótlás

(Kispályás Műfüves Nonprofit Kft.)

Híreink

Ismét egy bajnokesélyes elleni mérkőzés

Az egri fiaskó után a másik bajnokaspiránssal találkozott a Hajdúnánás Robzol-2000 KSE csapata, az NBI/B keleti csoportjának 21. fordulójában.

Nem a hazai csapat számított esélyesnek a mérkőzésen, azonban nem adta könnyen a 2 pontot a balmazújvárosi csapatnak. A találkozó elején meg is lepte a vendégeket, Hadas Sándor tanítványainak harcossága és eredményes játéka. Mindkét csapat jól védekezett melynek következtében már az összecsapás elején látható volt, hogy nem számíthat sok gólra a teltházas sportcsarnok nézőközönsége. A 20. percben 8-8 volt az állás. Az első félidőt a hazai csapat akár két gólos előnnyel is zárhatta volna, de ez nem sikerült, így 11-10-es eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A másik félidő 40. percéig jól tartotta magát a hazai csapat és mind védekezésben, mind támadásban felvette a harcot a jobb erőket felvonultató vendégekkel szemben. Ekkor azonban előjöttek a csapatok közti erőbeli különbségek, és a 45. percre már a vendégeknél volt a vezetés, melyet a mérkőzés végéig már nem engedtek ki a kezükből. Az eredményjelző a lefújást követően 6 gólos vendég sikert jelzett, ez azonban nem mutatja a mérkőzés összképét.

A mérkőzés alakulása: 2-2 5 p., 4-3 10 p., 8-8 20 p., 11-10 30 p., 14-13 40 p., 15-17 50 p., 17-20 55 p., 17-23

Junior csapatunk egy igen nagy skalpot gyűjtött be a jó erőket felvonultatott balmazújvárosi csapattal szemben és sikeresen itthon tartották a két pontot. A vége, 38-33.

A következő fordulóban Nyíregyházára látogat csapatunk, így ezzel a találkozóval a 3. dobogós csapat ellen is megvívjuk a soron következő találkozónkat. Ezzel mérkőzéssel egy igen nehéz szérián lesz túl csapatunk. Várunk minden kedves szurkolót, hogy látogasson el a két hét múlva megrendezésre kerülő találkozóra.

Felnőtt mérkőzés: 2014. április 13. 18 óra

Junior mérkőzés: 2014. április 13. 16 óra